W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Stara Cegielnie zwiększa swoje finansowe wsparcie dla klubu FKS Stal Mielec

W gronie sponsorów Stali pozostaje STARA CEGIELNIA, która zwiększa swoje finansowe wsparcie dla FKS Stal Mielec S.A. 

W ten sposób przedłuża swoje zaangażowanie w klub, które rozpoczęło się od udanej akcji ratowania klubu przed upadkiem.

STARA CEGIELNIA w Mielcu to nowoczesne osiedle, które powstaje w atrakcyjnej lokalizacji, u zbiegu ulic Wojsławskiej i Racławickiej, składające się z sześciu wielorodzinnych budynków, wraz z garażami podziemnymi, częścią usługową i niezbędną infrastrukturą. Przedsięwzięcie deweloperskie zostanie zrealizowane w 3 etapach.

Inwestycję charakteryzuje przemyślana, ponadczasowa architektura oraz funkcjonalność lokali, zapewniająca komfort i wygodę użytkowania. Z myślą o wysokich oczekiwaniach przyszłych mieszkańców oraz ich indywidualnych potrzebach, oferta daje możliwość wyboru spośród lokali o zróżnicowanych układach i metrażach. Budynki wyróżnia unikatowa architektura łącząca historię z nowoczesnością.

W projekcie przewidziano liczne zielone nasadzenia, ścieżki spacerowe oraz ławki, a dla najmłodszych mieszkańców nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

Stara Cegielnia to gwarancja atrakcyjnej lokalizacji, nowoczesnej architektury oraz szerokiego wyboru metrażu i rozkładu pomieszczeń. Zobacz, ile może zaoferować ci Mielec!

Waldemar Kawalec, reprezentujący Starą Cegielnię, był jednym z bohaterów historycznej akcji ratującej ekstraklasowy klub piłkarski FKS Stal Mielec, do której doszło jesienią 2021 roku.

Od lat wspieramy klub FKS Stal Mielec S.A. Byliśmy z klubem w czasie jego najtrudniejszych chwil i będziemy nadal udzielać swojego wsparcia. Widzimy w jaki sposób, Prezes Jacek Klimek zarządza klubem, dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej zwiększyć sponsoring dla klubu, który jest dumną naszego miasta. Jestem pewien, że drużyna Stali Mielec będzie odnosić wiele zwycięstw w nadchodzącym sezonie i wspólnie będziemy przeżywać fantastyczne emocje na Solskiego 1. — powiedział Waldemar Kawalec

Jest mi niezmiernie miło, że STARA CEGIELNIA dostrzega pracę jaką wykonujemy w Stali i zdecydowała się zwiększyć swoje wsparcie. Ta decyzja pokazuje, jak ważny jest nasz lokalny biznes, który tak aktywnie angażuje się we wsparcie naszego klubu. W imieniu całej biało-niebieskiej społeczności serdecznie dziękuję, za wieloletnią pomoc dla FKS Stal Mielec S.A. — powiedział Jacek Klimek.

Źródło FKS Stal Mielec

created by dji camera

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa