W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Relacje z wydarzeń

Starosta Zbigniew Tymuła wybrany do Rady Politycznej PiS

W czasie sobotniego V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości delegaci z całego kraju dokonali wyboru władz partii rządzącej na kolejną kadencję. Kongres wybrał najwyższe władze partii: Prezesa, Radę Polityczną, Komisję Rewizyjną oraz Koleżeński Sąd Dyscyplinarny. Podczas spotkania omawiano dotychczasowe dokonania Rządu RP kierowanego przez Premier Beatę Szydło oraz formułowano plany na najbliższe lata.  

Powiat mielecki reprezentowało pięciu delegatów: Starosta Zbigniew Tymuła, Pełnomocnik Powiatowy PiS Marek Kamiński, Przewodniczący Klubu Radnych Miejskich PiS Mariusz Ryniewicz oraz Fryderyk Kapinos i Dariusz Stefanowicz. Ponadto delegatami z racji pełnionych funkcji byli Poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba i Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

 

Miłym akcentem jest wybór przedstawiciela naszego powiatu – Starosty Zbigniewa Tymuła do Rady Politycznej, czyli najwyższego organu uchwałodawczego w partii. Jest mi niezmiernie miło, iż moja praca w terenie została zauważona w Warszawie i zostałem głosami delegatów wybrany do Rady Politycznej PiS. Głęboko wierzę, że silny już mielecki głos w Warszawie zostanie dzięki temu wyborowi jeszcze zwiększony. Dziękuję serdecznie za wsparcie mojej kandydatury lokalnym strukturom na czele z Marszałkiem Ortylem i Europosłem Porębą – dodaje Starosta.

 

Starostwo Powiatowe w Mielcu

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Wystartowały obrady III sesji Rady Powiatu Mieleckiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa