W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Sport

Starostwo, LEAR i Kirchhoff Automotive na podium! [FOTO]

Po raz pierwszy w sześcioletniej tradycji Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego zwycięskie trofeum trafiło w ręce drużyny Starostwa Powiatowego.

Wydarzenie, które na hali sportowej Gimnazjum nr 2 rozegrało się w sobotę, 28 stycznia, tak jak w roku ubiegłym zorganizowało Starostwo Powiatowe w Mielcu wraz z firmami: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec i LEAR. W meczach, oprócz reprezentantów organizatorów, swoich sił na boisku spróbowali również przedstawiciele mieleckiej policji i straży pożarnej, prawnicy a także – po raz drugi w historii turnieju – pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Po serii meczy, na trzecim miejscu podium stanęła drużyna firmy Kirchhoff, która dotychczas zwyciężyła aż w trzech turniejach. Po rzutach karnych drugą lokatę wywalczyli dla siebie pracownicy LEAR-a, pierwszą natomiast – reprezentanci Starostwa Powiatowego w Mielcu.

Cieszę się, że to właśnie drużyna reprezentująca starostwo po raz pierwszy od sześciu lat stanęła na szczycie podium. Dziękuję osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu, a także organizatorom i wszystkim zebranym tu zawodnikom. Jestem pod wrażeniem waszych umiejętności. Na boisku pokazaliście, czym jest piękna, typowo sportowa rywalizacja – przemawiał do piłkarzy starosta Zbigniew Tymuła, zapraszając ich do udziału w przyszłorocznym turnieju.  – Odbędzie się on w nowym miejscu, na budującej się właśnie sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego – dodał.

Ostatecznie turniejowy ranking zaprezentował się następująco:

 1. Starostwo Powiatowe
  2. LEAR
  3. Kirchhoff Automotive
  4. Państwowa Straż Pożarna
  5. Prawnicy
  6. Komenda Powiatowa Policji
  7. PZL Mielec
  8. Pogotowie Ratunkowe

Nagrody, oprócz drużyn, otrzymali również indywidualni gracze. Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Witolda Kurosia, najlepszym bramkarzem – Zbigniewa Klimczaka, królem strzelców został natomiast Sebastian Bajorek.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Czeczeńcy przegrali z beniaminkiem. Handball Stal Mielec – KPR Żukowo 30:34 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

Medialna afera dosięgnęła nasz portal

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa