W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Starostwo na bieżąco monitoruje sytuację na drogach

Towarzyszące od wczoraj obfite opady śniegu w powiecie mieleckim bardzo utrudniają komunikację samochodową, często uniemożliwiając mieszkańcom dojazd do pracy.

W dniu dzisiejszym odbyło się nadzwyczajne spotkanie, na którym została omówiona bieżąca sytuacja na drogach powiatowych. W spotkaniu uczestniczył Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Zbigniew Działowski, Dyrektor Wydziału Bezpieczeńśtwa i Zarządzania Kryzysowego Ryszard Krawiec oraz Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu Jacek Krzyżewski.

Jak zapewnia Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak – wszystkie służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg powiatowych pracują na pełnych obrotach, by zapewnić bezpieczne podróżowanie komunikacją samochodową. Sytuacja jest monitorowana na bieżąco, jednak ciągle padający śnieg nie ułatwia pracy służbom drogowym. 

Apelujemy do mieszkańców powiatu mieleckiego o ostrożną jazdę, o zachowanie odpowiedniej prędkości oraz odległości pomiędzy pojazdami – przekazują uczestnicy spotkania.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa