W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Starostwo wspiera sport [FOTO]

Zakończyło się postępowanie przetargowe w wyniku którego zostały podpisane trzy umowy na promocję powiatu mieleckiego poprzez sport.

Po pierwszym udanym roku współpracy z klubem PGE FKS Stal Mielec, Powiat Mielecki zdecydował się na kontynuację współpracy w kolejnym roku budżetowym. Reklama Powiatu Mieleckiego będzie wyświetlana między innymi na bandach ledowych podczas meczów ekstraklasowej drużyny, w zapowiedziach przed meczem oraz przy produkcjach filmowych realizowanych przez klub piłkarski.

Nowością w tym roku są dwie umowy z klubami reprezentującymi Powiat Mielecki na arenie ogólnopolskiej. To jest klub Handball Stal Mielec (piłka ręczna) grający w Lidze Centralnej oraz klub ITA TOOLS Stal Mielec (siatkówka) grający w I Lidze Kobiet. Wymienione drużyny będą świadczyły na rzecz Powiatu Mieleckiego szereg działań promocyjnych. Powiat Mielecki będzie widoczny między innymi na stacjonarnych bandach oraz ściankach reklamowych, na plakatach oraz biletach meczowych, a także na kanałach społecznościowych klubów sportowych.

Korzyści marketingowe dla Powiatu Mieleckiego to jedno, drugą niemniej istotną kwestią jest wspieranie mieleckiego sportu. Zarząd Powiatu dostrzega taką potrzebę, – dlatego w tym roku budżetowym przeznaczamy kwotę około 80% większą niż w roku ubiegłym – mówi Stanisław Lonczak Starosta Powiatu Mieleckiego. Ponadto, obecny Zarząd w swojej strategii działań bardzo duży nacisk kładzie na promocję zdrowego trybu życia. – Współpraca Powiatu Mieleckiego z klubami zajmującymi się sportem w profesjonalny sposób, ma pomóc dotrzeć do młodzieży, a tym samym zachęcić ją do aktywności ruchowej. Zarząd Powiatu Mieleckiego we wcześniejszych komunikatach informował również, że tegoroczna edycja Rundki Rowerowej będzie oparta na profilaktyce dbania o zdrowie. Już wkrótce przekażemy więcej informacji na ten temat, a także poinformujemy o dwóch dużych dodatkowych imprezach, które również będą oparte na profilaktyce zdrowia – mówi Starosta.

Po raz pierwszy w historii zajęliśmy się promocją powiatu mieleckiego poprzez sport w sposób kompleksowy. Trzy drużyny z różnych dyscyplin sportowych będą nas promować na arenach ogólnopolskich. Bardzo nam zależy, aby piłkarze z Mielca zakończyli sezon utrzymując się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Ekstraklasie. Wierzymy również, że siatkarki zdominują fazę play off i wkrótce awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej do Tauron Ligi. Oczywiście trzymamy też kciuki za naszych szczypiornistów, którzy obecnie są na drugim miejscu w Lidze Centralnej – kontynuuje Starosta.

Zarząd Powiatu Mieleckiego liczy, że działania promocyjne przyniosą znaczące korzyści wizerunkowe dla Powiatu Mieleckiego. Łączna wartość wszystkich umów na promocję powiatu mieleckiego poprzez sport wynosi ponad 260 000 zł.

https://twitter.com/FksStalMielec/status/1652251124953407488?s=20
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa