W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Startują kolejne inwestycje drogowe Powiatu Mieleckiego

Powiat wybuduje sygnalizację świetlną w Chorzelowie i rozpocznie drugi etap prac przy al. Niepodległości i al. Kwiatkowskiego. Otwarto już oferty złożone przez potencjalnych wykonawców.

Cztery firmy złożyły oferty na przebudowę drogi powiatowej nr 1 187R (Al. Niepodległości i Al. Kwiatkowskiego). Najkorzystniejszą cenę zaproponowało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. w Mielcu – to kwota 4 368 693,69 zł.

Przebudowa drogi ma zostać dofinansowana z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej Na Lata 2016-2019 kwotą 2 312 500,00 zł. W ramach robót objętych przedmiotowym zadaniem przewiduje się przebudowę nawierzchni jezdni, chodników i ścieżek rowerowych oraz kanalizacji deszczowej wraz ze studniami ściekowymi.

Projekt, który ma zostać zrealizowany do 30 września br., obejmuje również wykonanie nowego oznakowania, przebudowę zatok autobusowych wraz z peronami oraz przebudowę skrzyżowania – polegającą na wprowadzeniu azyli dla pieszych.

Kolejną ważną inwestycją w bezpieczeństwo pieszych będzie budowa sygnalizacji świetlnej w Chorzelowie, na skrzyżowaniu przy kościele. Wykonawca zajmie się zarówno wykonaniem projektu, jak i przeprowadzeniem samych robót. Prace mają zostać zakończone do 30 października br. Najkorzystniejszą ofertę na ich wykonanie złożył Zakład Elektroniki i Automatyki z Tarnobrzega. Zaproponowana cena to 271 916,10 zł.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kardynał Wyszyński – Niekoronowany Król Polski [FOTO}

Wiadomości Mielec

Językowe laureatki Konkursu Języka Niemieckiego

Wiadomości Mielec

Młodzi Mielczanie na turnieju karate [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa