W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Stowarzyszenie Miłośników Tańca „Gala” Mielec znów z sukcesami [FOTO]

Tancerki i tancerze Stowarzyszenia Miłośników Tańca „Gala” Mielec świetnie zaprezentowali się w Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego. Zdobyli kilka tytułów mistrzów i wicemistrzów w kilku kategoriach wiekowych.

Tancerze „Gali” od lat świetnie spisują się w mistrzostwach okręgu. Nie było inaczej także tym razem, w Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego, które rozgrywane były 5 listopada w Przemyślu. 

Alicja Potoczna i Gabriel Krakowski przywieźli z Przemyśla podwójny tytuł Mistrzów Okręgu Podkarpackiego. Byli najlepsi w tańcach standardowych w kategorii 12-13 Open oraz w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 12-13 Open.

Także podwójny tytuł przypadł w udziale parze Joanna Łapa i Nikodem Świątek .Przywieźli wicemistrzostwo Okręgu Podkarpackiego w tańcach standardowych w kategorii 12-13 Open oraz taki sam tytuł  w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 12-13 Open.

Nikola Korczak i Oskar Skóra zdobyli tytuł Mistrzów Okręgu Podkarpackiego w kategorii 10-11 Open, a para Pola Adamarek i Mateusz Kuc są Mistrzami Okręgu Podkarpackiego w kategorii Do 9 Open.

Klaudia Korczak zdobyła tytuły: II wicemistrzyni Podkarpacia w tańcach standardowych 12-13 Open Solo Dance i II wicemistrzyni Podkarpacia w tańcach latynoamerykańskich 12-13 Open Solo Dance.

Stowarzyszenia Miłośników Tańca „Gala” Mielec działa pod patronatem Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

  ” Ostry dyżur literacki „. Warsztaty Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO

Wiadomości Mielec

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa