W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Materiały video

Stowarzyszenie Nasz Mielec przedstawiło kandydata na Prezydenta Mielca [VIDEO]

We wtorek członkowie Stowarzyszenia Nasz Mielec zorganizowali w siedzibie firmy Centro-Bud konferencję prasową, która miała na celu przedstawienie kandydata na prezydenta Mielca popieranego przez stowarzyszenie.

Kandydatem na prezydenta „Naszego Mielca” jest mielczanin Piotr Wiech. Czy mieszkaniec osiedla Wojsław będzie następcą Janusza Chodorowskiego – wieloletniego prezydenta Mielca, także popieranego przez Stowarzyszenie?

Piotr Paweł Wiech (lat 43)

Kandydat na Prezydenta Miasta Mielec w 2014 roku z komitetu Lepszy Mielec, którego był inicjatorem i współzałożycielem, absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studiów podyplomowych i wielu kursów: MBA (Master of Business Administration), CIMA (Zarządzanie Finansami), ERP (Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem), IT2EDU (Przygotowanie Kadry Inżynierskiej), Przygotowanie Pedagogiczne, IPMA (Zarządzanie Projektami).

Zdobytą wiedzę stosuje w praktyce jako szef informatyki i organizacji w mieleckiej firmie. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje również jako wykładowca studentom z rzeszowskiej WSIiZ i warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie stateczny mąż i czuły ojciec trzech synów, razem z rodziną dba o zdrowe odżywianie i kontakt z naturą. We wszystkim co robi wspiera go żona Małgorzata – nauczycielka, artystka i animatorka rękodzieła, dzięki której jest na bieżąco z problemami szkolnictwa. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom – lotnictwu i motoryzacji.
„ ….. Piotr jest osobą wytrwałą i odważną, konsekwentnie dąży do tego, co zaplanował. Jest profesjonalistą w tym co robi, cały czas się rozwija i ma odwagę wprowadzać zmiany, ….. Stał się dla mnie wzorem osoby, która zawsze postępuje w zgodzie ze swoimi przekonaniami i której można zaufać.”
Elżbieta Cwynar-Budzińska, psycholog, trener biznesu
„…Piotr jest przykładem osoby o niezłomnych zasadach, wysokiej etyce, pełen szacunku dla innych … Potrafi inspirować innych i zachęcać do współdziałania”
Małgorzata Martyniak, artysta

WYKSZTAŁCENIE

2012 – 2013 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Rzeszów kierunek: Zarządzanie finansami strategicznymi – CIMA, podyplomowe 2011 – 2012 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Rzeszów kierunek: MBA „Zarządzanie zasobami ludzkimi”, podyplomowe 2010 – 2011 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Rzeszów kierunek: systemy i sieci, podyplomowe 2009 – 2010 Akademia Górniczo-Hutnicza, Kraków kierunek: przygotowanie kadry inżynieryjno-technicznej do wykonywania zawodu nauczyciela przedmiotów zawodowych, podyplomowe 2004 – 2005 Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów kierunek: przygotowanie pedagogiczne, podyplomowe 2003 – 2004 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Rzeszów kierunek: zintegrowane systemy zarządzania, podyplomowe 2002 – 2003 Akademia Górniczo-Hutnicza, Kraków kierunek: systemy baz danych, podyplomowe 2000 – 2001 Politechnika Rzeszowska, Rzeszów kierunek: elektrotechnika, automatyka i informatyka, magister-inżynier 1995 – 2000 Politechnika Rzeszowska, Rzeszów kierunek: elektrotechnika, informatyka, inżynier

UMIEJĘTNOŚCI

Prawo jazdy kat. A, B, C, D, E

Zapraszamy do obszernej oglądnięcia relacji z tego wydarzenia.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qJ8hZxYTHKY&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jubileusz Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Remisem kończymy sezon przy Solskiego. FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin 0 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Ostatni mecz w Mielcu zwyciężają nasi Czeczeńcy. Handball Stal Mielec – MKS Wieluń 28:20 [FOTO VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa