W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

Policjanci ruchu drogowego zwalczają agresywne i niebezpieczne zachowania na drogach. Jednym z nich jest przekraczanie prędkości, które może być zagrożeniem dla innych uczestników ruchu.

We wtorek, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego mieleckiej jednostki zatrzymali dwóch kierujących pojazdami, którzy zlekceważyli obowiązujące przepisy. W terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali dwóch kierowców, którzy zlekceważyli obowiązujące przepisy. Mężczyźni nie zastosowali się do ograniczeń prędkości.

  • Po godz. 9, w miejscowości Grochowe policjanci zatrzymali do kontroli drogowej bmw. Za kierownicą siedział 54-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna jechał z prędkością 101 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Przekroczył prędkość o 51 km/h. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Za popełnione wykroczenie 54-latek odpowiadał będzie przed sądem.
  • Po godz. 21, w miejscowości Chrząstów, kierujący audi przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 105 km/h. 21-latek został ukarany mandatem, punktami karnymi oraz stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci apelują do kierowców, zadbajmy o wspólne bezpieczeństwo! Wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa