W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Stracili prawo jazdy za niestosowanie się do ograniczenia prędkości

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w ostatnim czasie zatrzymali pięciu kierowcom uprawnienia do kierowania pojazdami.

Sprawcy wykroczeń przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubny rekordzista jechał z prędkością 118 km/h tam gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Wczoraj po godz. 8, policjanci ruchu drogowego w miejscowości Padew Narodowa, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę pojazdu marki Jeep. 38-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 104 km/h. Tego samego dnia około godz. 14 w miejscwości Tuszów Narodowy, kierujący pojazdem BMW poruszał się z prędkością 115 km/h.

12 marca 2023 roku w miejscowości Tuszyma przed godz. 20, uprawnienia do kierowania zatrzymano 24-letniemu kierowcy Audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 68 km/h, jadąc 118 km/h. W niedługim odstępie czasu w Piątkowcu zatrzymano pojazd BMW, którym kierował 20-latek niestosujący się do ograniczenia prędkości. Przekroczył on dopuszczalną prękość o 53 km/h, jadąc 103 km/h.

10 marca 2023 roku w miejscowości Brzyście, 24-latek kierujący BMW przekroczył prędkość o 64km/h jadąc 114 km/h.

Za popełnione wykroczenia kierujący stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy oraz zostali ukarani wysokimi mandatami i punktami karnymi. Jeden z kierujących odmówił przyjęcia mandatu karnego, tym samym sprawa zostanie skierowana do Sądu Rejonowego w Mielcu.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa