W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Stracili prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Mieleccy policjanci przez weekend zatrzymali prawa jazdy czterem kierującym, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Jeden z kierujących okazał się być pod wpływem alkoholu. W weekend funkcjonariusze pracowali na miejscu kilkunastu kolizji.

W piątek w Padwi Narodowej na ul. Jana Pawła II oraz ul. Uzar – Krysiakowej policjanci zatrzymali do kontroli dwa pojazdy, które poruszały się z niedozwoloną prędkością. 30-letni mieszkaniec województwa lubuskiego jadąc alfą romeo przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 56 km/h. 19-letnia mieszkanka gminy Gawłuszowice jadąc vw golfem przekroczyła prędkość o 65 km/h.

Wczoraj w Piątkowcu kierujący pojazdem marki VW Caddy, 22-letni mieszkaniec Lubartowa, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 51 km/h. Tego samego dnia w Rzędzianowicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego peugeotem. 43-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Borowa, przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 54 km/h. Ponadto policjanci ujawnili, że jest pod wpływem alkoholu.

Wszystkim kierowcom, którzy przekroczyli prędkość funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy. Kolejno organ właściwy ze względu na miejsce zamieszkania wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy. 43-letni kierowca peugeota odpowie dodatkowo za wykroczenie, jakim jest kierowanie w stanie po użyciu alkoholu.

Przez cały weekend policjanci pracowali na terenie powiatu mieleckiego na miejscu 12 kolizji drogowych.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa