W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Strzeleckie Mistrzostwa Polski

W poniedziałek 17 października od godz. 9.00 w Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu odbędą się Eliminacje Województwa Podkarpackiego do Strzeleckich Mistrzostw Polski Klas Wojskowych i Organizacji Proobronnych.

W zawodach wezmą udział uczniowie klas wojskowych uczestniczących w projektach edukacyjnych Ministerstwa Obrony Narodowej z terenu woj. podkarpackiego tj. Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe oraz Oddziały Przygotowania Wojskowego.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Rzeszowie przy współpracy z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Mielcu. Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objął Podkarpacki Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch. Zawodom patronuje także Starosta Powiatu Mieleckiego Pan Stanisław Lonczak.

Oprócz eliminacji wszyscy będą mogli obejrzeć pokaz sprzętu wojskowego. Szkoła zaprasza również na dzień otwarty. Na miejscu wystawiony będzie Mobilny Punkt Rekrutacyjny WCR w Mielcu, każdy z zainteresowanych będzie mógł uzyskać informację na temat ochotniczych form służby wojskowej, rekruterzy zapoznają przedstawią proces rekrutacji oraz warunki pełnienia służby w Wojsku Polskim.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stara Cegielnie zwiększa swoje finansowe wsparcie dla klubu FKS Stal Mielec

Wiadomości Mielec

Pakiety badań w laboratorium szpitala w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa