W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Stylowe Zakupy w Galerii Navigator

WEEKEND ZNIŻEK TWÓJ STYL i SHOW W GALERII NAVIGATOR

Wybierzcie się na Stylowe Zakupy w dniach 1-6 października 2021 do Galerii Navigator. Kupony zniżkowe znajdziecie w najnowszych wydaniach miesięcznika Twój STYL oraz magazynu SHOW.

Klienci Galerii Navigator będą mogli skorzystać z rabatów obowiązujących na wybrany asortyment z działu uroda, odzież i obuwie, a także  Wśród ofert znajdą coś dla siebie miłośnicy stylu młodzieżowego (Diverse, New Yorker) czy fani jeansów (Big Star, Lee Wrangler). Wśród sklepów oferujących zniżki podczas akcji rabatowej znalajdą się sklepy oferujące elegancką odzież (Tatuum, Greenpoint), a także biżuterii (Briju). Zniżki będzie można zrealizować w sklepach obuwniczych (Wojas, CCC) oraz sklepach dziecięcych (Coccodrillo). Dla osób dbających o zdrowie i uroda z pewnością przydadzą się zniżki do Vision Express czy Inglot. 

Galeria Navigator zaprasza na Stylowe Zakupy od 1 do 6 października 2021. Od piątku do soboty Galeria będzie czynna w godz. 9:00-21:00, a w pozostałe dni od 10:00 do 21:00.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa