W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Stypendia dla uczniów i studentów

Stowarzyszenie Świętego Jana Pawła II „Nie Lękajcie Się” w Mielcu otwiera kolejny nabór kandydatów do stypendiów dla uczniów i studentów.

O tę formę pomocy może ubiegać się młodzież z niezamożnych rodzin z Mielca i powiatu. Realizując założenia nauczania społecznego Wielkiego Patrona, Stowarzyszenie stara się budować  Jego „żywy pomnik”.

Wnioski należy składać do dnia 31 stycznia 2019r. w biurze Stowarzyszenia przy al. Niepodległości 12/22 w Mielcu.

Regulamin przyznawania stypendium i wzory załączników znajdują się na stronie internetowej Klubu Inteligencji Katolickiej w Mielcu- www.kik-mielec.diecezja.tarnow.pl oraz na tablicy ogłoszeń parafialnych.

Bliższych informacji udziela prezes Stowarzyszenia Andrzej Osnowski – tel. 791 865 282

POWIĄZANE POSTY

100 urodziny mieszkanki Sarnowa! [FOTO]

Bartek

Drugie życie dla choinki. Oddane choinki zostaną posadzone na terenach miejskich.

Bartek

Siatkarki wracają na właściwe tory! Wygrywają 3:1 z Opolem!

Bartek

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa