W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Materiały video Sport Wywiady

SUKATA POLAND 2019 w Kuźni Atletów [VIDEO]

Z okazji rocznicy powstania Team Sukata Poland – Lukasz Les oraz rocznicy rozpoczęcia działalności Kuźnia Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza w dniach 11-13 września odbyło się międzynarodowe wydarzenie SUKATA POLAND 2019.

W ramach cyklu seminariów i treningów Mielec gościł przeszło 70-ciu zawodników z Polski, Wielkiej Brytanii i Brazylii, wśród nich mistrzów brazylijskiego jiu-jitsu Johna „Kojaka” Pickeringa oraz Charliego McDonald. Gościem specjalnym był założyciel szkoły Sykata International mistrz Mario Sukata jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów i zawodników BJJ. Organizatorem i gospodarzem wydarzenia, które odbyło się w Kuźni Atletów był Team Sukata Poland – Łukasz Les.
Najważniejszą chwilą eventu było nadanie pasów. Mielec wzbogacił się o czterech zawodników z niebieskimi pasami oraz jeden czarny pas, który otrzymał długoletni trener mieleckich zawodników oraz jeden z najbardziej aktywnych krzewicieli brazylijskiego jiu-jitsu w naszym regionie Bartek Machnik.

Patronat nad wydarzeniem objęło Województwo Podkarpackie.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgnęła nasz portal

Wiadomości Mielec

Utrzymanie w Tauron Lidze dokonane. ITA Tools Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz 3 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Spotkanie autorskie Andrzeja Talarka [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa