W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Sukces glazurników z budowlanki

13 maja 2016 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego  został zorganizowany IV Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych.

Patronat honorowy nad konkursem objął Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie i firmy Greinplast sp. z o.o.

W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów, z ośmiu szkół województwa podkarpackiego, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Nie zabrakło także młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci mieleckiej „budowlanki”  z klasy II b ZSZ Mateusz Szarek  i  III a ZSZ Tomek Trela zajęli III miejsce.

 

1447536512

 

Poziom zawodów był bardzo wysoki. Składał się z części teoretycznej, gdzie uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą, rozwiązując test z zakresu znajomości robót posadzkarsko – okładzinowych i części praktycznej, która wymagała ogromnej znajomości rzemiosła budowlanego robót posadzkarsko – okładzinowych oraz dużych umiejętności, staranności, wiedzy i precyzji. Płytki należało odpowiednio rozmierzyć, przyciąć pod kątem, dopasować, przykleić do podłoża i zaspoinować.

 

307132244

 

Do Turnieju z zakresu wiedzy teoretycznej robót posadzkarsko – okładzinowych uczniów przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras, natomiast do części praktycznej Firma ,, Remal ‘’ należąca do Zbigniewa Turczyna, która dodatkowo wsparła naszych reprezentantów, użyczając im narzędzi niezbędnych do wykonania zadania praktycznego.

 

838441341

 

1353334339

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa