W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Sukces Izabeli Miodunki z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu w konkursie „Młodzi dla Planety”

Izabela Miodunka, maturzystka z klasy 5bp technik reklamy w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu, zdobyła II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Młodzi dla Planety”.

Konkurs został zorganizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, pod Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Gala finałowa, podczas której ogłoszono wyniki, odbyła się 28 maja w Kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie opracować projekt ekologiczny, który można było przedstawić w formie opisu tekstowego, filmu, podcastu, prezentacji multimedialnej lub dowolnej formie graficznej. Izabela przygotowała infografikę, która zdobyła uznanie jury i przyniosła jej zasłużone II miejsce.
Za swoje osiągnięcie Izabela otrzymała nagrodę w wysokości 2000 zł oraz 70% zniżki na czesne w pierwszym semestrze studiów I stopnia na kierunku Zrównoważony rozwój i środowisko prowadzonym przez WSIiZ.
Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu, jako jedna ze szkół laureatów, otrzymał certyfikat „Szkoła Przyjazna Planecie” oraz ofertę bezpłatnego szkolenia dla grupy nauczycieli, przeprowadzonego przez Organizatora w siedzibie szkoły.
Opiekunem Izabeli była Iwona Rzeźnik. Serdecznie gratulujemy Izabeli i życzymy dalszych sukcesów!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa