W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich w Tuszyma

Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszymie spieszy poinformować, że złożyło dwie oferty na zadania upamiętniające 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Nasze oferty pod numerami 26 pt. Słodki Smak Niepodległości” oraz 36 pt. „Ojczyzna w sercu i rozumie” zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu, w którym to KGW Tuszyma musi podjąć działania promujące zadania oraz mobilizujące zwolenników naszej działalności do głosowania na nasze projekty. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, a jego operatorem jest Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej.

Od 2 sierpnia na stronie www.pdph.pl oraz na profilu facebook – www.facebook.com/pdph2018 zostaną udostępnione linki do plebiscytów, w których będzie można oddać głos na jeden z projektów, które zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu. Plebiscytów będzie 16, z podziałem na każde województwo.

Poniżej prezentujemy link do listy rankingowej z I etapu konkursu, gdzie umieszczono wszystkie oferty z całej Polski. http://bit.ly/pdphwynikietap1konkurs2

Zarząd KGW w Tuszymnie oraz nasi Przyjaciele działający i wspomagający, są niezmiernie dumni, gdyż nasza oferta nr 26 pt. „Słodki Smak Niepodległości” zdobyła najwięcej punktów w I etapie. Głosować będzie można od 2 do 9 sierpnia do godziny 23:59. Następnie komisja konkursowa zliczy głosy. Liczymy na głosy mieszkańców naszej Gminy i nie tylko.

„Projekt będzie dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014-2020”.

Źródło:
Anna Szlachetka
Przewodnicząca KGW w Tuszymie

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości