W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Sukces uczennicy Zespołu Szkół Technicznych

Tegoroczna maturzystka  Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu Patrycja Polak z klasy 4LC została laureatką I podkarpackiego konkursu na esej zorganizowanego przez Filie Collegium Humanum w Rzeszowie we współpracy z Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli .

Celem konkursu była  szeroko rozumiana edukacja społeczna, rozbudzanie zainteresowań związanych z zagadnieniami z zakresu psychologii oraz zmian społecznych, gospodarczych i kulturowych, zachęcanie  do doskonalenia eseistycznych form wypowiedzi, rozwijanie umiejętności poznawczych oraz przenoszenie poznanych zagadnień na język pisany.

Nagrodami w tym prestiżowym konkursie są 3 stypendia po 25 tys. zł na studia na kierunku Psychologia lub Pedagogika w Collegium Humanum Filia w Rzeszowie.

Patrycji składamy serdeczne gratulacje i życzymy samych sukcesów w nauce  na wybranym kierunku studiów  oraz dalszej owocnej pracy twórczej.

Opr. Mgr Monika Bogdan

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa