W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Sukcesy kadetów Elektryka w Rymanowie

Uczniowie „Elektryka” odnieśli sukcesy na Mistrzostwach Polski Towarzystw Gimnastycznych ,,Sokół” w biathlonie letnim i strzelectwie sportowym.

Ogólnopolskie Zawody (Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych ,,Sokół”) w biathlonie letnim i strzelectwie sportowym zostały zorganizowane 28 października br. przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół” w Rymanowie.

W zawodach udział wzięło blisko stu młodych, dziewcząt i chłopców z kilkunastu Gniazd Sokolich. Duży sukces odnieśli w nich kadeci z klas mundurowych z Elektryka, reprezentujący PTG ,,Sokół 1893” w Mielcu. Drużyna chłopców okazała się najlepsza w klasyfikacji indywidualnej w strzelectwie kulowym z karabinka kbks (Miłosz Kilian – 1miejsce, Miłosz Krużel – 3) oraz najlepsza w klasyfikacji drużynowej. Dziewczęta drużynowo w strzelectwie zajęły 4 miejsce. W biathlonie letnim (bieg i strzelanie)dziewczęta i chłopcy uplasowali się na czwartym miejscu.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt i chłopców mielecki ,,Sokół” uplasował się na wysokim 3 miejscu. Opiekunem uczniów był ich nauczyciel, instruktor strzelectwa sportowego – Roman Gruszecki.

W zawodach udział wzięli następujący uczniowie:

Ewa Surowiec,
Luiza Krakowska,
Wiktor Nycek,
Miłosz Krużel,
Joanna Adamczyk,
Patrycja Machnik,
Miłosz Kilian,
Maksymilian Mamcarz,
Amadeusz Majlinger,
Kamil Magda,
Patryk Lonczak,
Maksymilian Duszkiewicz,
Sebastian Dolot

Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa