W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Sukcesy Piłkarskich Nadziei

Bogaty w wydarzenia dla zawodników Stowarzyszenia AP Piłkarskie Nadzieje Mielec był ostatni tydzień. W zawodach rangi mistrzostw Polski wystąpili chłopcy z rocznika 2009.

Podopieczni trenerów Pawła Irla i Tomasza Skowrona po wygraniu turnieju w Mielcu w drugiej rundzie Futsalowych Mistrzostw Polski zagrali w Brzesku, gdzie z kompletem trzech zwycięstw zapewnili sobie awans do ścisłego finału i w drugiej połowie grudnia powalczą w gronie 16 najlepszych ekip w kraju o medal Futsalowych Mistrzostw Polski. Poniżej wyniki APPN SMS Stal Mielec:7:2 z Garbarnią Kraków, 5:0 z Unią Tarnów, 4:0 z Okocimski Brzesko.
Brąz z turnieju w Jedliczu przywieźli zawodnicy rocznika 2012. Trener Jacek Cyganowski do hali pod Krosnem zabrał aż 21 zawodników i podzielił ich na dwie ekipy. Oprócz brązu do Mielca przywieźli też dziewiąte miejsce w gronie dwunastu ekip. APPN zagrało w składzie: Szymon Padykuła, Antek Pietryka, Mateusz Gadziała, Franko Kuźniar, Babula Piotr, Cichowski Dawid, Burek Julek, Karol Graboś, Marcel Krawiec, Tomasz Rusin, Maksymilian Sobol, Adrian Memmola, Miłosz Marek, Jasiu Gawryś, Hubert Hyjek, Kacper Kowalski, Jasiu Lenart, Filipa Zięba, Bartek Ryś, Nikodem Sasor, Zuzia Skowron.
Trzy dni pod Tatrami spędzili zawodnicy rocznika 2008 trenera Radosława Sekuły. Bilans ich występu w turnieju Podhale Cup to 6 zwycięstw, 2 remisy i porażka. Wyniki te dały mielczanom zwycięstwo w turnieju Podhale Cup Silver 2021.Oprócz zmagań sportowych podopieczni APPN zwiedzili Zakopane oraz termy w Szaflarach.

Wygrane z Radomiakiem, Sandecją, FA Szczecin, Górnikiem Łęczna, Podhalem Nowy Targ to bardzo cenne rezultaty i dowód na to że nasza praca idzie w dobrą stronę” – podsumowuje wyjazd w Tatry trener Sekuła.


Nabór do drużyn AP Piłkarskie Nadzieje jest otwarty.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa