W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Sukcesy ucznia ZSB w konkursie „Złota Kielnia”

Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu może być dumny. Reprezentant tej szkoły, Maciej Osmola, dwukrotnie triumfował w konkursach zorganizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Targów Budownictwa „Budma 2017”.

Podczas targów zaplanowanych w dniach 8-10 lutego, odbył się Finał Centralny XLVI Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, w którym udział wzięła młodzież ucząca się wykonywania robót malarskich i tapeciarskich.

Reprezentantowi mieleckiego ZSB, po zaciętej rywalizacji, udało się ulokować na trzecim miejscu.

Również trzecie miejsce Maciej Osmola zajął w innym, towarzyszącym targom konkursowi. Nosił on nazwę „Młody Malarz Dekoral Professional”.

O wiedzę teoretyczną ucznia, przed jego udziałem w konkursie, zadbała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras. Do części praktycznej laureata przygotowywał  przedstawiciel firmy Tikkurila – Robert Kosiński, opiekę w czasie pobytu w Poznaniu zapewnił mu zaś nauczyciel Wiesław Pazdro.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Nowa sala gimnastyczna dla II Liceum Ogólnokształcącego

Wiadomości Mielec

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa