W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Sukcesy uczniów z gminy Radomyśl Wielki

Uczniowie z trzech szkół podstawowych z gminy Radomyśl Wielki mogą pochwalić się osiągnięciami w konkursach przedmiotowych.

Patryk Szwarnowiecki z klasy VIII Szkoły Podstawowej w Zdziarcu zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego zorganizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Patryka do konkursu przygotowywała Agnieszka Harchut. Z kolei jego szkolna koleżanka Magdalena Janeczek (kl. VII) uczestniczyła w etapie rejonowym konkursu z historii (czekamy na ogłoszenie wyników). Magda do konkursu przygotowywała się pod okiem Bożeny Rajskiej. Na wyniki czeka też Łukasz Dereń z klasy VII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dulczy Wielkiej, który uczestniczył w etapie rejonowym z konkursu przedmiotowego z geografii.
Z kolei uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Wisłockiej Wiktoria Batko bierze udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych zorganizowanej przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz platformę edukacyjną Edukator. Wiktoria napisała test w formie zdalnej, który zakwalifikował ją do II etapu olimpiady. Zakres wiedzowy konkursu to wiadomości ze szkoły podstawowej i rozszerzenia wybranych tematów na poziomie liceum. Czekamy na jej kolejne zmagania. Olimpiada uzyskała patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa