W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Św. Mikołaj odwiedził Piłkarskie Przedszkolaki [FOTO]

W miniony wtorek blisko 120 dzieci z Piłkarskiego Przedszkola (roczniki 2010, 2011) wzięło udział w Mikołajkach na sportowo. Rywalizowały one ze sobą w różnych konkurencjach, a ich zmaganiom pilnie przyglądał się Św. Mikołaj, który oczywiście nie zapomniał o prezentach.

Nad bezpieczeństwem małych zawodników oraz walką fair play czuwali zawsze pełni pozytywnej energii, trenerzy SMS Mielec, a na trybunach głośno kibicowali swoim pociechom rodzice. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.

Mikołaj nie zapomniał także o starszakach z Piłkarskiego Przedszkola z roczników 2008 i 2009, którzy dwa dni później również uczestniczyli w sportowych Mikołajkach.

Ambitnie podchodzili do wszystkich zadań przygotowanych przez trenerów SMS Mielec. Wykazali się zarówno szybkością, sprawnością jak i dokładnością. I tym razem Św. Mikołaj nie zawiódł i na zakończenie sportowej zabawy pojawił się z prezentami. Obiecał, że za rok także będzie pamiętał o najmłodszych uczniach SMS Mielec.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa