W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Świąteczne anioły

Ponad 130 uczniów z ośmiu szkół wzięło udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Mój choinkowy anioł” zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim.

Dziś (13.12.) poznaliśmy wyniki konkursu. Jury w składzie: Małgorzata Weryńska-Sorochman (przewodnicząca), Małgorzata Rzegocka i Anna Kalita postanowiło przyznać ponad 50 nagród i wyróżnień. Oto wyniki: 

Kat.  I (klasy 1, 2, 3)                                                                                                                        1. miejsce

Adrian Bajor (ZSP w Janowcu), Filip Frankowicz, Karol Cetnar, Karol Para                         Filip Kużdżał, Emilia Jołda, Anita Krzyżowska (SP w Radomyślu Wielkim),                       Anna Smagacz, Maksymilian Mróz (ZSP w Żarówce),                                                  

2. miejsce 

Milena Czechura (ZSP w Dąbiu), Dawid Dubiel, Zuzanna Dubiel, Marcelina Łaz (ZSP w  Podborzu), Alicja Jaremcio (SP w Radomyślu Wielkim), Agata Grzech (ZSP w Żarówce),  

3. miejsce 

Jan Grzech (NSP w Dulczy Małej), Dominik Wolanin (SP w Radomyślu Wielkim)      

Wyróżnienia:

Zuzanna Mydlarz, Klaudia Socha, Oliwia Socha (ZSP w Dąbiu), Karolina Ziobroń (ZSP w Partyni), Wiktoria Dereń (ZSP w  Podborzu), Lena Pawełczak, Szymon Marczyk, Maksymilian Wąż, Maja Tendaj, Wiktoria Tendaj, Pola Osora (SP w Radomyślu Wielkim), Zofia Finor (ZSP w Żarówce)                                              

Kat. II (klasy 4, 5, 6) 

1. miejsce 

Kamila Idzik (ZSP w Podborzu), Przemysław Dragan, Antoni Pleban, Nikodem Krzyżowski (SP w Radomyślu Wielkim), Zofia Kuzara (SP w Zdziarcu), Roksana Moskalczyk, Nikodem Mróz (ZSP w Żarówce), 

2. miejsce 

Martyna Machnik (ZSP w Partyni), Marlena Dragan, Lena Osora (SP w Radomyślu Wielkim) 

3. miejsce 

Amelia Litwin (ZSP w Dąbiu), Gabriela Bogota (ZSP w Podborzu), Antoni Marczyk (SP w Radomyślu Wielkim), Justyna Cichoń, Filip Madura  (ZSP w Żarówce)                              

Wyróżnienie 

Szymon Chmiel, Magdalena Mydlarz (ZSP w Dąbiu), Julia Dubiel (ZSP w Partyni), Natalia Powrożnik (SP w Zdziarcu), Julita Dobosz, Martyna Jachym (ZSP w Żarówce)                                                                                                

Kat. III (klasy 7, 8)

2. miejsce Oliwia Kilian  (ZSP w Podborzu)

3. miejsce Jakub Madura (ZSP w Żarówce)       

                                                           

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości