W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Świąteczne śniadanie w ”Baśniowej Krainie” [FOTO]

Na zaproszenie dyrekcji i dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9 im. Baśniowej Krainy w Mielcu przedświąteczną wizytę w tej placówce złożył pełniący funkcję prezydenta Mielca Fryderyk Kapinos.

W towarzystwie Naczelnika Wydziału Edukacji Arkadiusza Gałkowskiego i Koordynatora ds. Przedszkoli Barbary Grzech prezydent obejrzał specjalnie przygotowany na tą okazję program artystyczny w wykonaniu najmłodszych wychowanków przedszkola, poświęcony wielkanocnym tradycjom i obrzędom.

Fryderyk Kapionos dziękował za zaproszenie i gratulował dzieciom i ich opiekunom znakomicie przygotowanego występu. Nie obyło się bez świątecznych życzeń. Obdarowując dzieci jabłkami zachęcał je do tego, aby w świątecznej diecie nie zapominały o zdrowych produktach żywnościowych na czele z owocami i warzywami.

Na koniec zaproszeni goście wspólnie z dziećmi zasiedli za stołem do wielkanocnego śniadania. Zarówno barszcz jak i świąteczne babki smakowały wszystkim wybornie.

Edward Tabor

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa