W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Świątecznie i klimatycznie w klasie I TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu [FOTO]

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świat Bożego Narodzenia. Młodzież z klasy I TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu  w niecodzienny sposób obchodziła klasowe „mikołajki”.

Razem z wychowawcą panem Krzysztofem Radłowskim 5 grudnia br. udała się na lodowisko do Dębicy. W czasie jazdy na łyżwach każdy doskonale się bawił. Nawet wychowawca jeździł wspólnie ze swoimi podopiecznymi. Zgodnie z tradycją Świąt Bożego Narodzenia uczniowie przygotowali także 21 grudnia „opłatek” klasowy.

Uroczyste świętowanie rozpoczęło się modlitwą i odczytaniem fragmentów Pisma Świętego. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością. Przygotowali ambonkę, gdzie fragmenty Ewangelii Świętego Łukasza odczytał uczeń, który jest lektorem w kościele. Po uroczystej wieczerzy, młodzież wspólnie z wychowawcą i zaproszonymi nauczycielami śpiewała kolędy. Wieczerza wigilijna w klasie I TB była bardzo klimatyczna i pozostanie na długo w pamięci zarówno uczniów jak również nauczycieli.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa