W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Elektryku

W dniach 14-18 listopada 2016r. w ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu (popularny Elektryk) odbył się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, projekt Otwarta Firma – Biznes przy tablicy, którego głównym organizatorem była Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie, a patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Rozwoju.

W trakcie tego tygodnia szkołę odwiedzili przedstawiciele wielu firm informując młodzież o zasadach funkcjonowania, oraz o tym jak skutecznie radzić sobie na rynku i jakie są możliwości zatrudnienia w danej firmie.

Zaproszone zostały  przedsiębiorstwa, które odnoszą sukces biznesowy. Wśród zaproszonych firm byli: WBK Bank Zachodni, Alior Bank, Hotel Iskierka i Hotel Atena, R&G PLUS sp.z o.o., Firma Bury Sp. z o.o., EUROTECH Sp z o.o., Autopart S.A, EXTREM FITNESS, Studio Urody, Firma Mary Kay.

Ponadto uczniowie Elektryka  uczestniczyli w wielu wycieczkach, w ramach których odwiedzili hotele w Rzeszowie i Mielcu, Studia Kosmetyczne, Fryzjerskie i Studio Tatuażu. Podczas spotkań w restauracjach poznawali ich funkcjonowanie od kuchni. Wszystkie spotkania, wycieczki i prezentacje w przyszłości będą stanowić dla uczniów pomoc w świadomym i celowym wyborze drogi zawodowej. Szkolnym koordynatorem projektu był pan Janusz Kotarba.

Informacja i zdjęcia :

ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu

 

493339739

 

1067843034-1

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa