Informacje Materiały video Sport

Świetna passa zwycięstw przerwana. Enea Energetyk Poznań – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [VIDEO]

Siatkarki ITA Tools Stal Mielec w I Lidze Siatkówki Kobiet przegrały wyjazdowe spotkanie z Energetykiem Poznań.

Do niespodzianki doszło w Poznaniu, gdzie szósta drużyna w tabeli, pokonała wicelidera z Mielca 3:1. Pierwszy set obiecująco zapowiadał mecz, jednak w kolejnych trzech lepsze były siatkarki z Wielkopolski i to one dopisały sobie trzy punkty.

Mielczanki nie zdołały narzucić stylu gry swoim przeciwniczkom, miały duże problemy z przyjęciem, co przełożyło się na małą skuteczność w ataku.

Biało niebieskie popełniły wiele prostych błędów, w ich zespole nie było zawodniczki, która wzięłaby na siebie ciężar gry.

MVP: Martyna Szczepuła

Enea Energetyk Poznań – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1
(21:25, 25:21, 25:13, 25:17)

Składy zespołów:
Energetyk: Gorzkiewicz (3), Plaga (19), Oktaba (8), K. Laskowska (16), Szczepuła (16), Fojucik (14), Rafałko (libero) oraz W. Pisarska
Stal: Stroiwąs (5), Molenda (10), Bryda (4), Mras (1), Urbanowicz (8), Szczygioł (15) Samul (libero) oraz . P. Czerwińska (3), Hnatyszyn, Lach, Kuźniar, Adrianna Muszyńska (2) i Pancewicz (libero)