W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Świetna piłkarska jesień w wykonaniu uczniów SMS Stal Mielec

Wygranym meczem juniorów z Siarką Tarnobrzeg zakończyli rozgrywki ligowe w rundzie jesiennej uczniowie SMS Stal Mielec reprezentujący barwy  AP Piłkarskie Nadzieje oraz PGE FKS Stal Mielec s.a. Rozgrywki udane dla wszystkich grup rozgrywkowych. Podopieczni klubu spod znaku „Orła” zdominowali ligowych rywali w ligach wojewódzkich.
Mistrzem województwa została drużyna rocznika 2005, która okazała się bezkonkurencyjna, zdobywając w 14 grach, komplet 42 punktów. Podopieczni trenerów Ryguły i Cyganowskiego powalczą z Górnikiem Łęczna o udział w Centralnej Lidze Juniorów. Wicemistrzem województwa zostali zawodnicy z rocznika 2007 trenerów Sekuły i Bytnara, którzy w walce o CLJ musieli uznać wyższość Resovii.


Swoje ligi na poziomie wojewódzkim wygrali też juniorzy, rocznik 2005 rywalizując z drużynami z rocznika 2003, trampkarze z rocznika 2008 trenerów Sekuły i Mrozika oraz młodzicy z rocznika 2009 trenerów Irli i Skowrona.
Nadzieje wystawiły też dwie drużyny w rozgrywkach okręgowych, w których boiskowe minuty zaliczali chłopcy, którzy w rozgrywkach wojewódzkich nie grali w pełnym wymiarze czasu lub wracający do formy po kontuzji. I tu plasując się odpowiednio na trzecim miejscu w kategorii trampkarza oraz drugim w młodziku.


Wysokie czwarte miejsce rywalizując z rocznikiem starszym w lidze juniora młodszego gr. D, zajęła drużyna rocznika 2006 trenera Gancarczyka, reprezentująca klub FKS Stal Mielec s.a. Chłopcy z klasy pierwszej liceum występowali też w rozgrywkach ligi juniora starszego, a siedmiu z nich regularnie trenuje z drużyną seniorów grającą w IV lidze.
Wszyscy zawodnicy APPN w kategoriach od juniora do orlika to uczniowie SMS Stal Mielec.
W grupach młodszych, zgodnie z najnowszą rekomendacją PZPN rozgrywki prowadzone były bez notowania wyników, a Nadzieje jako jedyny klub z powiatu mieleckiego, wystawiły drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych od rocznika 2012 do rocznika 2016.


Była to bardzo dobra runda w wykonaniu naszych drużyn. Dla juniora młodszego jeszcze trwa, gdyż za tydzień w dwumeczu z Górnikiem Łęczna powalczy o udział w Centralnej Lidze Juniorów na wiosnę 2022″ – komentuje dyrektor SMS Stal Mielec do spraw sportowych – Paweł Mrozik.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa