W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Świetne występy najmłodszych Nadziei

10 marca chłopcy z rocznika 2011 rozegrali dwa turnieje. Pierwsza grupa chłopców wyruszyła do Jasła, aby rywalizować o Puchar Starosty Jasielskiego.

W Jaśle wystąpiło w sumie osiem zespołów: Gospodarz AP Jasło, UKS 6 Jasło, Bardomed Krosno, Beniaminek krosno, Tarnovia Tarnów, Ziomki Rzeszów, AP Sanok oraz oczywiście AP Piłkarskie Nadzieje Mielec. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegraliśmy 7 spotkań, 6 zakończyło się naszym zwycięstwem, ulegliśmy Tarnovii Tarnów 0:1.

W końcowej klasyfikacji zajęliśmy pierwsze miejsce, srebro dla Tarnowa, a trzecie miejsce przypadło drużynie Beniaminka Krosno.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Miłosz Zaręba, a najwięcej bramek zdobyli dziś dla naszego zespołu Wiktor Masajada i Tadeusz Szatan.

Wielkie brawa dla całego zespołu za walkę we wszystkich siedmiu spotkaniach.

Skład AP Piłkarskie Nadzieje: Babula Piotr, Cichowski Dawid, Cichowski Mateusz, Masajada Wiktor, Rokoszak Lorenzo, Szatan Tadeusz, Szwaja Julian, Zaręba Miłosz, Ziobroń Adam

Druga grupa natomiast skorzystała z zaproszenia klubu Siarka Tarnobrzeg i udała się na obchody 60-lecia tego klubu. Dla części chłopców był to pierwszy rozegrany turniej w życiu.
Mieliśmy okazję rywalizować z dwoma zespołami Siarki Tarnobrzeg, LPA Stalowa Wola oraz z zespołem Czarnych Połaniec.
Jeśli chodzi o wynik sportowy to z pierwszym zespołem Siarki Tarnobrzeg wygraliśmy, zremisowaliśmy z LPA Stalowa Wola oraz z Czarnymi Połaniec. Ulegliśmy w meczu z drugim zespołem Siarki Tarnobrzeg.
Turniej Wygrała drużyna Czarnych Połaniec.

Skład AP Piłkarskie Nadzieje Mielec: Faraś Dawid, Mazgaj Jakub, Mazur Wojciech, Pietras Filip, Sołtys Bartosz, Turkosz Mateusz, Wójtowicz Borys, Wywrocki Mikołaj

Wielkie brawa dla wszystkich naszych młodych zawodników za zaangażowanie i wielkie serducha.

Bardzo dziękujemy Akademii Piłkarskiej z Jasła i Siarce Tarnobrzeg za zaproszenie na świetnie zorganizowane zawody. Na pewno przyjedziemy za rok.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

kibic 11 marca 2018 (niedziela) at 12:09

Pytanie jak to możliwe że w artykule o turnieju w Jaśle pominięto jednego zawodnika który też strzelił największą ilość bramek .

Kibic

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa