15 października 2019 (wtorek) - 1:54
Świetne występy najmłodszych Nadziei
Świetne występy najmłodszych Nadziei
Świetne występy najmłodszych Nadziei
Sport

Świetne występy najmłodszych Nadziei

10 marca chłopcy z rocznika 2011 rozegrali dwa turnieje. Pierwsza grupa chłopców wyruszyła do Jasła, aby rywalizować o Puchar Starosty Jasielskiego.

W Jaśle wystąpiło w sumie osiem zespołów: Gospodarz AP Jasło, UKS 6 Jasło, Bardomed Krosno, Beniaminek krosno, Tarnovia Tarnów, Ziomki Rzeszów, AP Sanok oraz oczywiście AP Piłkarskie Nadzieje Mielec. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegraliśmy 7 spotkań, 6 zakończyło się naszym zwycięstwem, ulegliśmy Tarnovii Tarnów 0:1.

W końcowej klasyfikacji zajęliśmy pierwsze miejsce, srebro dla Tarnowa, a trzecie miejsce przypadło drużynie Beniaminka Krosno.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Miłosz Zaręba, a najwięcej bramek zdobyli dziś dla naszego zespołu Wiktor Masajada i Tadeusz Szatan.

Wielkie brawa dla całego zespołu za walkę we wszystkich siedmiu spotkaniach.

Skład AP Piłkarskie Nadzieje: Babula Piotr, Cichowski Dawid, Cichowski Mateusz, Masajada Wiktor, Rokoszak Lorenzo, Szatan Tadeusz, Szwaja Julian, Zaręba Miłosz, Ziobroń Adam

Druga grupa natomiast skorzystała z zaproszenia klubu Siarka Tarnobrzeg i udała się na obchody 60-lecia tego klubu. Dla części chłopców był to pierwszy rozegrany turniej w życiu.
Mieliśmy okazję rywalizować z dwoma zespołami Siarki Tarnobrzeg, LPA Stalowa Wola oraz z zespołem Czarnych Połaniec.
Jeśli chodzi o wynik sportowy to z pierwszym zespołem Siarki Tarnobrzeg wygraliśmy, zremisowaliśmy z LPA Stalowa Wola oraz z Czarnymi Połaniec. Ulegliśmy w meczu z drugim zespołem Siarki Tarnobrzeg.
Turniej Wygrała drużyna Czarnych Połaniec.

Skład AP Piłkarskie Nadzieje Mielec: Faraś Dawid, Mazgaj Jakub, Mazur Wojciech, Pietras Filip, Sołtys Bartosz, Turkosz Mateusz, Wójtowicz Borys, Wywrocki Mikołaj

Wielkie brawa dla wszystkich naszych młodych zawodników za zaangażowanie i wielkie serducha.

Bardzo dziękujemy Akademii Piłkarskiej z Jasła i Siarce Tarnobrzeg za zaproszenie na świetnie zorganizowane zawody. Na pewno przyjedziemy za rok.

 

Świetne występy najmłodszych Nadziei

Świetne występy najmłodszych Nadziei
Świetne występy najmłodszych Nadziei
Świetne występy najmłodszych Nadziei

Zobacz też...

1 Komentarzy

kibic 11 marca 2018 (niedziela) at 12:09

Pytanie jak to możliwe że w artykule o turnieju w Jaśle pominięto jednego zawodnika który też strzelił największą ilość bramek .

Kibic

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości