Świetny mecz mielczanek. ITA TOOLS Stal Mielec – Aleksandrów Łódzki 3 : 0 [FOTO, VIDEO]

Dziś w sali gimnastycznej SP 3 odbył się kolejny mecz I Ligi Siatkówki Kobiet. Nasza Stal podejmowała drużynę z Aleksandrowa Łódzkiego, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Pierwszy set przebiegał pod dyktando naszych zawodniczek. Mielczanki prowadziły od początku do końca. W kolejnym secie prowadzenie uzyskały dziewczęta z Aleksandrowa Łódzkiego, ale mielczanki doprowadziły do remisu 7:7 i uzyskały przewagę, wygrywając set. Ostatni trzeci był ciekawostką rundy, mielczanki doprowadziły do wyniku 16 do zera, który zazwyczaj praktycznie nigdy się w tej lidze nie pojawia. Po przebudzeniu zawodniczek z Aleksandrowa wynik uległ zmianie, ale i tak zakończył się zwycięstwem Stali Mielec.

ITA TOOLS Stal Mielec – Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki 3 : 0 (25:19, 25:15, 25:12).

Skład zespołu Stali:
Stal: Olga Samul (2) – libero, Paulina Stroiwąs (5), Julita Molenda (6), Katarzyna Bryda (7), Aleksandra Hochołowska (8), Emilia Kuźniar (10), Dominika Mras (11), Katarzyna Urbanowicz (12), Rozalia Hnatyszyn (13), Wioletta Lach (14), Karolina Pancewicz (15) – libero, Sandra Szczygioł K.(16), Adrianna Muszyńska (17).