Świetny mecz naszych siatkarek. ITA TOOLS Stal Mielec – Enea Energetyk Poznań 3 : 1 [FOTO, VIDEO]

Kolejny udany mecz naszych siatkarek. Dziś w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 nasza drużyna ITA TOOLS Stal Mielec pokonała drużynę Energetyk Poznań 3 do 1.

Drużyna z Poznania tylko w drugim secie pokonała mielczanki. Komplet widzów pomógł gorącym dopingiem zagrzewać do walki siatkarki obu drużyn.

Pierwszy set mielczanki prowadziły z przewagą do końca, wygrywając 25:18. W drugim secie Energetyk podniósł poprzeczkę i po zażartej walce wygrał ze Stalą. W trzecim secie wyrównana walka na parkiecie trwała prawie do końca, jednak w końcówce głównie dzięki zagrywkom Molendy Stal wygrała set do 21.

Ostatnia część meczu obfitowała w emocje, jednak to nasze dziewczyny rządziły na parkiecie do ostatniego gwizdka.

ITA TOOLS Stal Mielec –  – Enea Energetyk Poznań 3:1 (25:18, 19:25, 25:21, 25:19)

Skład zespołu:
Stal: Stroiwąs (5), Molenda (6), Bryda (7), Hochołowska (8), Kuźniar (10), Mras (11), Urbanowicz (12), Hnatyszyn (13), Lach (14), Szczygioł (16), Muszyńska (17), Samul (2) -libero,Pancewicz (15) – libero