W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Sport

Świetny turniej w wykonaniu UKS SMS Stal Mielec 2007!!!

W dniach 15-17.11 uczestniczyliśmy w turnieju Respect Cup U-13.
Wszystkie mecze rozgrywane były pod balonem w Szalowej. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach A i B – każda liczyła 9 drużyn.

Pierwsze dwa dni to rozgrywki grupowe, w których odnieśliśmy 6 zwycięstw oraz 2 razy zremisowaliśmy. Bezapelacyjnie zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do grupy mistrzowskiej, w której uczestniczyło osiem najlepszych drużyn.

W niedzielę odbyły się mecze ćwierćfinałowe. Tego dnia na balonie w Szalowej emocje sięgały zenitu!

Zmierzyliśmy się z drużyną Karpaty MOSiR Krosno. W regulaminowym czasie remisujemy 0-0 mając wiele sytuacji aby rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Niestety przegrywamy w rzutach karnych i odpadamy z rywalizacji o podium.
Trzeba zaznaczyć, że we wszystkich meczach ćwierćfinałowych padły remisy i o dalszej rywalizacji decydowały rzuty karne. Ogromne brawa dla wszystkich wyrównanych poziomem sportowym zespołów, które zagrały w ćwierćfinałach.

Kolejny mecz o miejsca 5-8 również remisujemy z Hutnikiem Kraków 2007 0-0, niestety rzuty karne znowu lepiej wykonywali nasi rywale.
W ostatnim meczu przegrywamy z drużyną Hutnika Kraków 2008 i zajmujemy 8 miejsce.

Rozegraliśmy łącznie 11 meczy: 6 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka – bilans jak najbardziej na plus.

Miejsce, które ostatecznie zajęliśmy nie jest może adekwatne do poziomu gry, który zaprezentowaliśmy ale przyjmujemy to z pokorą i będziemy dalej ciężko pracować nad poprawą naszej gry.

Dodatkowo podczas pobytu na obiektach w Szalowej rozegraliśmy dwa zwycięskie sparingi z Borek Kraków oraz MOSiR Mińsk Mazowiecki.

Był to pasjonujący turniej, który zostanie zapamiętany na długo! Wielkie brawa dla organizatorów turnieju. Szczególne podziękowania dla Sławomira Cetnarowskiego z Akademii Respect

Klasyfikacja końcowa:
1. Rekord Bielsko Biała,
2. Karpaty MOSiR Krosno,
3. Pogoń Kraków,
4. Kadra ŚZPN 2008,
5. Borek Kraków,
6. Hutnik Kraków 2007,
7. Hutnik Kraków 2008,
8. UKS SMS Stal Mielec

18. Pogoń Miechów

Skład drużyny:
Wiktor Siembab – Wojciech Bieniek, Alex Cetnar, Damian Juwa, Bartosz Krępa, Kacper Kasza, Kamil Kowalski, Bartłomiej Kuroń, Dominik Kuzara, Aleksander Lisowski, Kacper Łączak, Jakub Małek, Miłosz Nicpoń, Jakub Rządzki, Kacper Stawarz

Trener: Jakub Korczykowski

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa