W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Kultura i nauka

Symbole USA i Wielkiej Brytanii oczami uczniów Zespołu Szkół Budowlanych

W Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu został ogłoszony konkurs plakatowy dla uczniów klas pierwszych i drugich Technikum Nr 2 pod nazwą „Symbole USA/ Wielkiej Brytanii”.

Młodzież wykonała prace różną techniką, wykazując się przy tym dużym talentem i umiejętnościami plastycznymi. W rywalizacji wzięło udział 30 uczniów. Ostatecznie, jury złożone z nauczycieli ZSB wybrało najlepsze prace. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek, 20 marc.

Pierwsze miejsce zajęła Łucja Pietrzycka z klasy II TA, na drugim miejscu uplasowały się dwie osoby: Dominik Bigos ( I TB) i Maria Załucka ( IITA). Trzecie miejsce również zdobyło dwóch uczniów: Bartosz Krzaczkowski ( I TB) I Paweł Szalony ( II TA). Jury przyznało również dwa wyróżnienia: Kindze Traszce ( IITA) i Konradowi Skórskiemu ( IITA).

Nagrody i pamiątkowe dyplomy laureatom wręczył dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Stanisław Starzyk. Organizatorką konkursu była nauczycielka języka angielskiego Magdalena Tomecka.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa