W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Szczególne życzenia na szczególny rok, 80-lecia PZL Mielec [FOTO]

Było dzielenie się opłatkiem, życzenia i kolędy. Dziś odbyło się spotkanie noworoczne w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. Lotniczą firmę z tradycyjną wizytą duszpasterską odwiedził biskup tarnowski Andrzej Jeż. W opłatku wziął również udział marszałek Władysław Ortyl.

Gospodarzami spotkania byli prezes PZL Mielec Janusz Zakręcki z zarządem oraz przedstawiciele związków zawodowych na czele z Marianem Kokoszką. Nie zabrało także kapłanów z mieleckich parafii.
W swoim krótkim przesłaniu biskup Andrzej Jeż nawiązał do jubileuszu 80-lecia firmy, który PZL świętować będzie w tym roku.

Życzył pracownikom i zarządowi rozwoju, nowoczesnych technologii, i takich kontraktów dzięki którym mieleckie zakłady będą mogły kontynuować także swoją patriotyczną misję. Apelował również aby w procesie tworzenia z szacunkiem odnosić się do dotychczasowego dorobku pokoleń pracowników PZL Mielec.
Życzenia składał również marszałek Władysław Ortyl, który odniósł się do trwającego procesu modernizacji polskiej armii.

Zawsze będę powtarzał, że śmigłowiec Black-Hawk to doskonały produkt. Mam nadzieję, że wkrótce zasili szeregi naszych sił zbrojnych – podkreślił marszałek.

Składanie życzeń odbywało się przy akompaniamencie kapeli i chóru ZPiT Rzeszowiacy, którymi dyrygował Maciej Fijałkowski.

Samorząd Województwa Podkarpackiego 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa