W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Szczepienia przeciw COVID-19 na podkarpaciu

Według oficjalnych danych, do dziś na całym podkarpaciu wykonano dotychczas około 225 tysięcy szczepień. Każdego dnia ta liczba powiększa się o kolejne kilka tysięcy.

Według statystyk powiat mielecki figuruje na 3 miejscu pod względem ilości zaszczepionych mieszkańców – jest to na chwilę obecną ponad 11 tysięcy, przybywa tu ponad 500 zaszczepionych dziennie. O około tysiąc wyprzedza nas jednak powiat stalowowolski – zaszczepiono tu ponad 12,5 tysiąca osób. Na pierwszym miejscu pod względem osób zaszczepionych plasuje się Rzeszów – miasto na prawach powiatu, liczba zaszczepionych tam osób to ponad 65 tysięcy i każdego dnia przybywa ich około 1500.

W całym kraju zaszczepiono ponad 4,4 miliona osób, w tym ponad 2,5 miliona przyjęło dopiero pierwszą dawkę. Liczba powikłań po szczepieniach w skali całego kraju wynosi 0,11 procenta, a 0,13 procent dawek zostało z różnych powodów zutylizowanych.

źródło: gov.pl/web/szczepimysie/raport-szczepien-przeciwko-covid-19

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa