W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Szczepienia w siedzibie Warsztatów Terapii Zajęciowej

Dokładnie 44 osoby zaszczepiły się dziś przeciw Covid-19 w siedzibie Warsztatów Terapii Zajęciowej  przy ul. Kocjana 15 w Mielcu. Wśród zaszczepionych osób byli uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej, Domu Dziennego Pobytu, Klubu Integracji Społecznej, a także ich opiekunowie bądź najbliżsi.

Akcja szczepienia podyktowana była potrzebą wsparcia osób, które miałyby trudność z dotarciem na szczepienie w wyznaczonym miejscu i terminie. Inicjatorem szczepień była dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Adamczyk, a ich organizacją zajął się Warsztat Terapii Zajęciowej. Szczepienie możliwe było dzięki mobilnemu punktowi szczepień Medyk.

Bardzo się cieszę, że szczepienia były zorganizowane w bardzo sprawny sposób. Trzeba także podkreślić, że cieszyły się one dużym zainteresowaniem uczestników, widać, że były po prostu bardzo potrzebne. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że wszystkie osoby, które na co dzień borykają się z problemami różnej natury, nie musiały już martwić się kwestią szczepień – mówi Zastępca Prezydenta Mielca Adriana Miłoś.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa