W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Szkoła Liderów Miasta Mielca

Do niedzieli 29 stycznia 2017 roku będzie prowadzona rekrutacja do pierwszej w Polsce Szkoły Liderów Miasta Mielca.

Jest to innowacyjna inicjatywa prowadzona przez Fundację Szkoła Liderów we współpracy z Prezydentem Miasta Mielca Danielem Kozdębą oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Projekt oparty jest na amerykańskich wzorcach z New Memphis Institute przy zaangażowaniu Ambasady USA w Polsce.

Fundacja Szkoła Liderów od ponad 20 lat zmienia jakość przywództwa w życiu publicznym
w Polsce, zarówno na szczeblu centralnym jak i lokalnym.  Jak powiedział Jon Campbell z New Memphis Institute – Nic tak nie zmienia miasta jak energia i siła jego liderów.

Program skierowany jest do osób zaangażowanych w rozwój miasta Mielca. Przez dziewięć miesięcy grupa ok.20 osób, na co dzień pracujących w samorządzie, organizacjach pozarządowych, przedsiębiorców czy przedstawicieli lokalnych mediów, stworzy zespół, który wspólnie będzie się uczył „jak działa Mielec” oraz podejmie się pracy nad jednym z wyzwań, przed którymi stoi miasto.

Każdy z uczestników i uczestniczek przejdzie kurs przywództwa lokalnego, wzmocni swoje kompetencje kierowania ludźmi i wprowadzania zmian. Będzie mógł określić swój indywidualny potencjał liderski i zastanowi się, jak w pełni go wykorzystać w pracy nad rozwojem Mielca.

Zaczynamy iść w kierunku tworzenia miasta jako ośrodka nowych myśli, kreacji, które powstrzyma odpływ ludzi do dużych miast. Jeśli chodzi o rozwój miasta, moim celem jest, by Mielec był dużym prężnym miastem w województwie, pozostającym jednym z głównych biegunów wzrostu. Musimy pamiętać o tym, że tylko wtedy będziemy się rozwijać, kiedy będziemy stawiać przed sobą naprawdę ambitne cele – mówi Prezydent Daniel Kozdęba

Rekrutacja do projektu trwa do 29 stycznia 2017 r. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, bez ograniczeń wiekowych!

Inauguracja programu oraz spotkanie z przedstawicielem New Memphis Institute odbędzie się 3 marca 2017 r. w Mielcu. W dniach 3-5 marca planowane są warsztaty inaugurujące Szkołę Liderów Miasta Mielca, a następnie kolejno w kwietniu, maju i czerwcu cztery seminaria miejskie.  

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć w linku: bit.ly/SzkolaLiderowMielec oraz na stronie www.szkola-liderow.pl w zakładce Szkoła Liderów Miast.

Szczegóły dotyczące programu dostępne są na stroniewww.szkola-liderow.pl, w zakładce Szkoła Liderów Miast.

Więcej informacji udziela koordynatorka projektu Iwona Ciećwierz ze Szkoły Liderów [email protected] ; tel. 22 556 82 61.

Zapraszamy!

 

 

2017.01.12_Szkoła Liderów Miasta Mielca – szczegółowe informacje

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa