W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Szkolny Konkurs Artystyczny ,,Mam Talent” [FOTO]

 Konkurs miał  na celu promowanie i rozwijanie talentów uczniów ZSO Nr 1 (V Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum Nr 3) i SMS.

Uczestnicy rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: muzycznej, tanecznej i sportowej. Podczas występów dało się wyczuć atmosferę kulturalnego współzawodnictwa oraz radość płynącą ze śpiewu i pląsów.

Do udziału w popisach mogli zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją.  Dzięki temu inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży.

Pomysłowość pierwszych uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Czegóż to nie można było zobaczyć i usłyszeć podczas występów! Jak się okazało, wśród młodzieży najwięcej było miłośników muzyki – jej wykonawcy swoim wokalnym talentem zdobyli uznanie publiczności.

Usłyszeliśmy znane piosenki w aranżacji naszych uczniów, którzy to właśnie wtedy pokazali swoje drugie oblicze. Wielu z nich fantastycznie naśladowało polskie i zagraniczne gwiazdy, nie tylko perfekcyjnie przygotowując występ wokalny, ale także skupiając się na wyglądzie, swobodzie scenicznej.

Oprócz nich mogliśmy również zobaczyć uczniów grających na instrumentach, grupy taneczne oraz chłopców ,,żonglujących” piłką. Publiczność była zachwycona popisami kolegów i nie szczędziła im gorących braw.

Uczestników oceniało jury w składzie:

wicedyrektor  Joanna Gładyszewska

dyrektor Zbigniew Zieliński

mgr Agnieszka Gadulska

mgr Małgorzata Herchel

mgr Katarzyna Pruś

Jury podkreśliło, że wybór był niesamowicie trudny, wszyscy uczestnicy wypadli bardzo dobrze, właściwie i w profesjonalny sposób wykonali przygotowany przez siebie repertuar. Wykazali się świetną intonacją, dykcją i ruchem scenicznym oraz przykuli uwagę, pozostawiając po występie bardzo dobre wrażenie artystyczne. Jury miało niemały problem z wyborem zwycięzcy. Ostatecznie przyznano wyróżnienia następującym artystom:

Aleksandrze Trzustkowskiej (V LO) – śpiew

Aleksandrze Słaby (VLO) – śpiew

Hubertowi Kobylarzowi  (GIM 3) – gra na instrumencie

Adamowi Kramarzowi (SMS) –  ,,żonglerka” piłką

Wiktorii Smoleń (GIM 3)- śpiew (nie pamiętam nazwisk a wszystkie dokumenty zostały w szkole, Pan Kosztyła będzie pamiętał)

Weronice Maruszak .(GIM 3) – śpiew

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, a nagrodzonym uczniom gratulujemy!!!

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa