W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Szlachetna Paczka 2018 za nami

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę, że nie dla wszystkich są one równie wyjątkowe, dlatego też jak co roku postanowiliśmy przyłączyć się do akcji Szlachetna Paczka!

W tym roku pomogliśmy rodzinie Pani Marii, której syn Waldemar choruje na stwardnienie rozsiane, a mąż Aleksander cierpi na schorzenie kręgosłupa.

Pan Aleksander choruje od 2005 roku. Wcześniej pracował na strefie, jednak gdy wykryto u niego chorobę musiał zrezygnować z pracy. Teraz wymaga 24-godzinnej opieki, którą zapewniają mu bliscy. U męża pani Marii również wykryto stopień niepełnosprawności- zwyrodnienie kręgosłupa. Na obecny dochód rodziny składa się emerytura pani Marii ( 1304 zł. ) i pana Aleksandra ( 940 zł. ), renta chorobowa pana Waldemara ( 1030 zł. ) oraz zasiłek pielęgnacyjny ( 153 zł. ). Miesięczne koszty leczenia pana Aleksandra wynoszą 680 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania rodzinie zostaje na życie około 434 złote na osobę.

Niezmiernie cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pomóc i wywołać uśmiech na twarzach ludzi, którzy zasługują na bardzo wiele!


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Start Wola Mielecka klubem partnerskim Stali

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa