W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SZLACHETNA PACZKA OD MIELECKICH POLICJANTÓW

Mieleccy funkcjonariusze działający w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Mielec, wraz z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Mielcu oraz ich rodzinami obdarowali rodzinę Pani Józefy SZLACHETNĄ PACZKĄ.

Ponad 50 osób włączyło się w organizację Szlachetnej Paczki dla rodziny Pani Józefy z Mielca, która ma trójkę chorych dzieci. Inicjatorem i głównym pomysłodawcą zbiórki byli funkcjonariusze działający w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Mielec. To oni zachęcili do udziału w przedsięwzięciu policjantów, pracowników oraz ich rodziny do włączenia się w akcję.

Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu udało się zebrać najpotrzebniejsze przedmioty dla wybranej rodziny na kwotę około 3800 złotych. W Szlachetnej Paczce znalazły się przede wszystkim przedmioty, które są niezbędne dla ułatwienia funkcjonowania rodziny Pani Józefy z Mielca oraz jej dzieci.

Są to między innymi energooszczędna pralka, zapas środków do prania, maszynka do strzyżenia włosów, pieluchomajtki oraz inne rzeczy niezbędne dla codziennej egzystencji i pielęgnacji chorych dzieci.

Pani Józefa i jej dzieci były bardzo szczęśliwe odbierając z rąk policjantów Szlachetną Paczkę. Funkcjonariusze, którzy byli inicjatorami i zajmowali się organizacją Szlachetnej Paczki przepełnieni satysfakcją zapewniają że nadal będą pomagać, bo taki jest ich cel i misja.

KPP Urszula Chmura

 

 

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa