W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne

Szlachetna Paczka w Mielcu [FOTO]

Od paru dni otwarty jest dla darczyńców magazyn Szlachetnej Paczki w Mielcu, mieści się na osiedlu Rzochów ul Rynek Rzochowski 3 w budynku rady osiedla.

W tym roku klub Stal Mielec objął honorowym patronatem akcję Szlachetnej Paczki. Jest to już 20 edycja, której celem jest pomoc potrzebującym.

Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Mądrą pomoc otrzymują Ci potrzebujący, którzy mimo słabości walczą o zmianę swojej sytuacji, nie są bierni, nie czekają na jałmużnę. Pomoc również otrzymają ci, którzy nie poradzą sobie sami – ubodzy seniorzy czy niepełnosprawni.

Jak mówią wolontariusze – W tym roku ze względów na pandemię znalazło się więcej rodzin w trudniejszej sytuacji potrzebujących wsparcia materialnego w związku z utratą pracy. Pomagamy, ponieważ wierzymy w to, że dobro wraca. Nikt z nas nie wie, kiedy sam znajdzie się w sytuacji wymagającej pomocy, ale pomagając innym, pomagamy także sami sobie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Koncert Kasi Miłoś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa