W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne

Szlachetna Paczka w Mielcu [FOTO]

Od paru dni otwarty jest dla darczyńców magazyn Szlachetnej Paczki w Mielcu, mieści się na osiedlu Rzochów ul Rynek Rzochowski 3 w budynku rady osiedla.

W tym roku klub Stal Mielec objął honorowym patronatem akcję Szlachetnej Paczki. Jest to już 20 edycja, której celem jest pomoc potrzebującym.

Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Mądrą pomoc otrzymują Ci potrzebujący, którzy mimo słabości walczą o zmianę swojej sytuacji, nie są bierni, nie czekają na jałmużnę. Pomoc również otrzymają ci, którzy nie poradzą sobie sami – ubodzy seniorzy czy niepełnosprawni.

Jak mówią wolontariusze – W tym roku ze względów na pandemię znalazło się więcej rodzin w trudniejszej sytuacji potrzebujących wsparcia materialnego w związku z utratą pracy. Pomagamy, ponieważ wierzymy w to, że dobro wraca. Nikt z nas nie wie, kiedy sam znajdzie się w sytuacji wymagającej pomocy, ale pomagając innym, pomagamy także sami sobie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa