W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego dziękuje za wsparcie i prosi o dalszą pomoc

W obecnej nienormalnej sytuacji kierunki wsparcia wskazują jednoznacznie na miejsca, gdzie nasza pomoc jest najbardziej istotna.

Na stronie internetowej szpitala Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu pojawiły się podziękowania dyrekcji i prośby o wsparcie.

Dziękujemy za wsparcie finansowe. Wciąż jest szpitalowi potrzebne!

Szanowni Państwo.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Państwa darowizna traktowana będzie jako wsparcie związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem choroby zakaźnej COVID-19. Państwa gest będzie przez pracowników naszego szpitala niezapomniany i doceniony.

Mimo ustawowego wsparcia poprzez Starostwo Powiatowe w Mielcu w postaci dotacji celowych z budżetu państwa, potrzeby naszego szpitala dalej nie są w pełni zaspokojone. Obecnie zbieramy środki finansowe na zakup urządzeń medycznych i samochodów transportowych przeznaczonych do przeciwdziałania i zwalczania choroby zakaźnej. Oczywiście sprzęt ten po ustaniu epidemii koronawirusa będzie wykorzystany w szerokiej diagnostyce i leczeniu w naszym szpitalu. W dalszym ciągu wszelka pomoc w zakresie dostaw środków ochrony indywidualnej (PPE) jest pożądana. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani okazaniem wsparcia, to prosimy o pierwszy kontakt drogą mailową na adres: [email protected] Natychmiast się z Państwem skontaktujemy.

Za już otrzymane wsparcie finansowe, które przeznaczymy na wyżej wymieniony cel, dziękujemy z całego serca Fundacji „Serce” z Kolbuszowej oraz PZL Mielec.

To Wy nam pomagacie! Nigdy nie zapomnimy…

Szpital Specjalistyczny w Mielcu dziękuje serdecznie za okazane wsparcie:

Firmie PZL Mielec, Fundacji „Serce” z Kolbuszowej, firmie GUMOTIV, TOP SERVIS Mirosław Bąk z Chorzelowa, firmie First Company, firmie Eldan, restauracjom: Doner Kebab, Piccola Italia Emanuele Memmola, Atena, Manuka oraz wszystkim nieformalnym grupom, które zawiązały się, by zbierać datki na zakup maseczek, gogli i rękawiczek oraz innego potrzebnego asortymentu.

To gesty, które zapiszą się w pamięci miasta. Doceniamy je!

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa