W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu – szpitalem węzłowym

Mielecki szpital informuje, że w związku z komunikatem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą – szpital węzłowy.


Administracja szpitala prosi o przekazanie do mieleckiego szpitala list osób chętnych do zaszczepienia wraz z imiennym oświadczeniem o chęci szczepienia przeciwko COVID-19 i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Listy z oświadczenia należy przesyłać na adres e-mail: [email protected] lub dostarczyć w wersji papierowej do Sekretariatu Dyrekcji – pokój nr 1- do dnia 18.12.2020r. do godziny 12.00 .

Informacje i oświadczenie do pobrania na:

http://szpital.mielec.pl/artykuly/1198-szpital-specjalistyczny-w-mielcu-szpitalem-wezlowym-organizacja-szczepien-i-oswiadczenie?fbclid=IwAR3l-j_9CpJPP9MOziG0t_csmqz_vbLbmv4wvWZJ2yugqsmcPgsYymCJ8M0

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa