W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

Sztab WOŚP Mielec podsumował 30 Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy [FOTO]

Sztab #3016 Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Podkarpacka Hufiec Mielec został rozliczony przez Fundację.

Uzbierana kwota to 153 tysiące złotych!
Sztab zorganizował spotkanie podsumowujące XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu, na którym wręczone zostały wolontariuszom rozliczenia z uzbieranej kwoty oraz podziękowania osobom i firmom, które wspierały to przedsięwzięcie.

W dniu Finału na ulicach miasta Mielca oraz w wielu miejscowościach powiatu mieleckiego pojawiło się około 120 małych i dużych wolontariuszy. Ze względu na istniejącą sytuacje ograniczyliśmy udział osób w naszym przedsięwzięciu,  dlatego  wiele osób oprócz udziału w kweście, zaangażowanych było w prace bezpośrednie w sztabie (zespół promocji, zespół organizacyjny, aukcje allegro, komisja licząca. Itp…). 

Podobnie jak w latach poprzednich udało się nam zorganizować Finał, który w Mielcu grał w ciągu dwóch dni. W sobotę zagraliśmy w Galerii Navigator a w niedziele w SCK Mielec 

Jako Sztab Mielec chcielibyśmy gorąco podziękować za wszelkie wsparcie w organizacji naszego mieleckiego Finału. 

Dziękujemy bardzo Radiu Leliwa i SCK Mielec za współorganizację tego naszego przedsięwzięcia.

Dziękujemy bardzo samorządom: Urząd Miasta Mielec i Starostwo Powiatowe Mielec 

Ponadto słowa podziękowania kierujemy do Firm i Instytucji, które grały z nami a są nimi:  MOSiR Mielec, MPGK, Kronospan , Autopart, WB Zakład Metalowy, Stowarzyszenie Razem dla Ziemi Mielckiej, Planet Graff, Gmina Padew Narodowa, Navitel, Szpital Mielec, Galeria Navigator, Restauracja Iskierka, Rock&Roll, E.Leclerc Mielec, Ostoja Słowianka, Automobilklub Mielec, Wielkie Dekoracje.pl, OSP Wola Mielecka, oraz tym instytucjom i firmom,  które podjęły się zbiórki do puszek stacjonarnych. Dziękujemy także organizatorom imprez towarzyszących finałowi a są to Biblioteka SCK, Kawałek Podłogi-Szkoła Tańca oraz instruktorki branży fitness.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za przekazane dary na aukcję i licytacje.Podziękowania należą się także  naszym gościom zarówno  scenicznym jak i muzycznym, którzy uświetnili nasze koncerty zarówno w Galerii Navigator jak i w SCK Mielec.

Dziękujemy  wszystkim wolontariuszom za kwestę w tak trudnych warunkach oraz całemu sztabowi za trud pracy i  zaangażowanie  przy organizacji i przeprowadzeniu 30Finału WOŚP w Mielcu.

Podziękowania kierujemy także dla mediów za patronat nad naszym wydarzeniem oraz za rzetelną relację: Radio Leliwal, portal hej.mielec.pl, agencja korso.pl, oraz wcj24.pl i promocja.mielec.pl. Dziękujemy telewizji internetowej Mielec.tv za przeprowadzenie na żywo relacji z naszych wydarzeń. 

A teraz przedstawimy trochę liczb z naszych statystyk:

Kwota zebrana w puszkach                                           101956,14  

Kwota zebrana w puszkach stacjonarnych                          12454,92

Kwota z e-Skarbonki Sztabu i wolontariuszy               11125,00 

Kwota z aukcji allegro                                                           24919,14 

Bieg                                                                                               3210,00

Razem zebraliśmy                                                                  153665,20

Liczba wolontariuszy 140

z tego: dorośli               58 osób,

             młodzież           35 osób

             poniżej 16 lat   47 osób

Największa kwota zebrana do puszki – 5199,75, 

największa kwota zebrana do e-skarbonki -8590,00, 

największe kwoty zebrane do Sztabowej puszki stacjonarnej to:-2865,20 SP 6 Mielec,  2118,86 Bibliopucha oraz 2018,27 Przedszkole Miejskie Nr 20. 

Na aukcjach allegro wystawiono 67 przedmiotów, usług i gadżetów WOŚP, największa kwota wylicytowana to kwota 6900,55 za stolik z Firmy GPPH.

Na licytacjach stacjonarnych wylicytowano ponad 60 gadżetów WOŚP oraz innych przedmiotów od darczyńców na łączną kwotę 7713,00 zł

Dziękujemy wszystkim, wszystkim mielczanom za hojność, za otwartość, za odzew i za wspaniałą wspólną akcję.

Za rok kolejny finał, nie może zabraknąć w nim Mielca i mielczan, każdy może zostać sponsorem, darczyńcą, wolontariuszem. Zapraszamy za rok ☺

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa