W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

Taneczny karnawał [FOTO]

Niezwykle utalentowani młodzi mielczanie wystąpili w niedzielę, 12 lutego, na scenie Domu Kultury SCK, by dać próbkę swoich umiejętności w tańcu i śpiewie. Nie zabrakło talentów aktorskich, które przydały się na scenie.

Poszło im znakomicie. Koncert był podsumowaniem półrocznej nauki pod okiem instruktorów Domu Kultury. Co zaprezentują po kolejnym semestrze szlifowania talentów?

Prawdziwy karnawałowy popis

Na scenie pojawiły się zespoły tańca ludowego ,,Abrakadabra” (młodsza i starsza grupa) Alicji Skopińskiej – Parys i Małgorzaty Leśniak, ,,Mali Rzeszowiacy” (także dwie grupy wiekowe) Mariusza Bożka, zespół taneczny ,,Tęczowa Gromada”, także uczniowie SP 1 szkoleni przez instruktorkę Marzenę Gawrońską i Kazimierza Kozioła z Domu Kultury, Szkoła Tańca ,,Gala” prezentująca taniec towarzyski (instruktor Mariusz Sosiński), a także dzieci z warsztatów wokalnych prowadzonych przez Jolantę Dudzik.

Sala widowiskowa Domu Kultury pękała w szwach. Zarówno na widowni, jak i na scenie, przez którą w sumie przewinęło się ponad 220 występujących. Koncert poprowadził Mariusz Sosiński.

W niedzielę, 19 lutego, o godz. 11 – II część ,,Tanecznego karnawału”. Tym razem zobaczymy zespoły tańca nowoczesnego i współczesnego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Firmę BURY odwiedził Prezydent Miasta Mielca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa