W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Tapas Music Festival w SCK

Koncert Tymona Tymańskiego „Tymański/Ciechowski” w ramach Tapas Music Festival – 19 kwietnia, godz. 19, sala widowiskowa Domu Kultury SCK. 

Organizator: Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Kina Galaktyka (kasa czynna w dni robocze od godz. 12.00, w soboty i niedziele- godzinę przed seansem, w środy- kasa nieczynna) oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl

Bilety w sprzedaży od 6 kwietnia.. 

* * *

Tapas Music Festival to pierwsze ogólnopolskie całoroczne wydarzenie kulinarno-muzyczne, jednocześnie uczta muzyczna i kulinarna. W ramach Tapas Music Festiwal wystąpi w Mielcu znany polski muzyk Tymon Tymański, który oprócz własnych kompozycji zaśpiewa też piosenki z repertuaru swoich ulubionych wykonawców: Grzegorza Ciechowskiego, Davida Bowie, Boba Marleya czy legendarnej grupy The Beatles. Tymański zagra także na gitarze i keyboardzie, a towarzyszyć mu będą znakomici instrumentaliści: Marcin Gałązka – gitara, Tomasz Koper – perkusja. 

Tapas Music Festival to świetna okazja do dobrej zabawy. Zapraszamy na koncert z gwarancją znakomitej muzyki i… super przekąsek. Przyjdź, odetchnij, zjedz, posłuchaj. 

Bilety w sprzedaży od 6 kwietnia. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa