W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Targi Paris Air Show Le Bourget 2017

W czerwcu w Paryżu odbyła się 52 edycja jednych z największych w Europie pokazów i targów lotniczych. Na imprezie zaprezentowało się w sumie 2,3 tysiąca wystawców z 50 krajów świata. Jedynym polskim stoiskiem było stoisko zorganizowane przez samorząd miasta Rzeszowa we współpracy z Urzędem Miejskim w Mielcu, Polską Agencją Kosmiczną oraz Doliną Lotniczą.

Pierwsze cztery dni targów miały charakter imprezy przeznaczonej dla przedstawicieli branży lotniczej oraz całego otoczenia biznesu. W ich trakcie odbywały się spotkania z przedsiębiorcami, dyplomatami oraz mediami. Była to doskonała możliwość do prezentacji Mielca, jego przemysłowego, lotniczego i inwestycyjnego potencjału.


Prezydenta Mielca Daniela Kozdębę, który nie mógł być obecny w Paryżu reprezentował jego doradca Marek Paprocki. Podczas wielu spotkań – m.in. z Konsulem Generalnym Ambasady Polskiej w Paryżu Hubertem Czerniukiem miał on możliwość zaprezentowania Mielca pod kątem możliwości inwestycyjnych zarówno w specjalnej strefie ekonomicznej jak również na terenach miejskich.
Paryskie targi były okazją do wymiany kontaktów oraz pozyskania informacji o potrzebach i oczekiwaniach potencjalnych inwestorów. Ponadto przez pierwsze trzy dni z polskiego stoiska korzystali przedsiębiorcy klastra „Dolina Lotnicza” oraz przedsiębiorcy zrzeszeni w Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego.
Kolejne trzy dni pokazów przeznaczone były dla uczestników indywidualnych. W ich trakcie polskie stoisko odwiedzili m.in. przedstawiciele polonii francuskiej, angielskiej oraz niemieckiej.
Do promocji naszego miasta Urząd Miejski w Mielcu wykorzystał symulator lotów, specjalnie przygotowane ulotki w języku polskim i angielskim, gadżety promocyjne oraz materiały informacyjne. Ponadto na dostępnych na targach urządzeniach multimedialnych wyświetlany był spot promocyjny o Mielcu.
– Na Air Show 2017 akredytowało się ponad cztery tysiące dziennikarzy, a liczba zwiedzających przekroczyła 350 tys. osób. Było to pierwsze takie przedsięwzięcie z naszej strony i mamy nadzieję, że ta obecność na targach przyniesie wymierne efekty – powiedziała Anna Karwacka, Kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora.

 

,,

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa