W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego zbliżają się wielkimi krokami

Już 21 września odbędą się Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. To pierwsze na tak dużą skalę wydarzenie w naszym powiecie. Ponad 40 firm z różnych branży zaprezentuje się w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu. Dla wszystkich odwiedzających zostanie przygotowanych wiele dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego zaplanowano na czwartek, 21 września, w godzinach od 12.00 do 17.00, na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Pomysłodawcami i organizatorami całego przedsięwzięcia są: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu i Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie Młodzieżowe Centrum Kariery w Mielcu.

Po uroczystym rozpoczęciu targów wystawcy udostępnią swoje stoiska wszystkim zainteresowanym. Firmy będą mogły nie tylko przekazać informację o wolnych stanowiskach pracy i przeprowadzić rekrutację kandydatów, ale również zaprezentować swoją działalność szerszemu gronu mieszkańców naszego powiatu.

Partnerzy targów, w tym m.in. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu, Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu, Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, Aeroklub Mielecki, Extreme Fitness w Mielcu i firma Linetech z Jasionki, zagwarantują liczne atrakcje towarzyszące temu wydarzeniu. Odwiedzający targi będą mogli wypróbować swoich sił na symulatorach lotu szybowcem i śmigłowcem, a także zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego. Wystawcy zaprezentują drukarkę 3D, okulary VR, zestawy narzędzi specjalistycznych i laserowe ramię pomiarowe. Klub Extreme Fitness zaprasza do skorzystania z bezpłatnego pomiaru i analizy składu ciała oraz porad dietetyka i fizjoterapeuty. Uczestnicy targów będą mogli ponadto wziąć udział w oryginalnej lekcji biznesu, której gościem specjalnym będzie Wojtek Gąska z firmy Indes.

Każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z pomocy w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego oraz zrobić bezpłatne zdjęcie do CV. Rekruterzy z firm powiatu mieleckiego chętnie odpowiedzą na pytania odwiedzających targi, a także udzielą praktycznych wskazówek na temat procesu rekrutacji.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą znaleźć wymarzoną pracę, w tym niedawnych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych i studentów oraz osoby, które planują zmianę miejsca zatrudnienia do udziału w targach.

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa